Két fiatal apuka beszélget a játszótér mellett.
Az egyik kezében kávé, a másik vállán pelenkázótáska lóg, miközben a gyerekeik önfeledten játszanak a homokozóban.
Az egyik apuka nagyot sóhajt.
– Te, szerinted melyik a terhesség legnehezebb hónapja?
A másik elgondolkodik.
– A tizedik.
– A tizedik? – néz rá értetlenül az első. – Hiszen csak kilenc hónapig tart.
– Igen, addig az anyja hordja…
– Akkor miről beszélsz?
– A tizediktől kezdve meg én cipelem mindenhová.

